készültek a nyáron. Pontosan 32, melyekre még mindig a gombokat aplikálom. Úgyhogy egy darabig lesz mit mutogassak. Ha majd már nagyon uncsi szóljatok, de annyira elkapott a hév, beszippantottak a színek és fonalak, hogy csak horgoltam és horgoltam. Valahogy úgy éreztem, nincs megállás... kivéve, amikor elfogytak a kulcskarikák. :))) Lassan töltögetem fel meskára is.
Lazac színű
Piros
Világos farmerkék
Borsózöld
